بازی‌

Destiny 2: Poza Światłem - zwiastun Sezonu Łowów [PL]

Zniknęły całe planety. W powstałym zamieszaniu Xivu Arath, bogini wojny Roju, wykonuje odważny ruch, by przejąć władzę. Pozostawiona bez nadzoru stanowi zagrożenie dla, i tak już pogrążonego w chaosie, Układu Słonecznego. Przyglądającemu się narastającemu zagrożeniu Ozyrysowi potrzebna będzie pomoc. Na szczęście dołącza do ciebie nowy - aczkolwiek już znany - sojusznik nazywany Wroną.
W Układzie Słonecznym zaczynają pojawiać się miejsca kultu Roju. Pająk poczuł skutki ich oddziaływania i chce zawrzeć umowę. Współpracuj z Pająkiem i Wroną, by stworzyć urządzenie, które wyciągnie adiutantów Xivu Arath z ukrycia. Gdy będzie gotowe, ulepsz swoją przynętę, złap w sidła ofiarę i zmierz się z boginią Roju.
Uzbrój się w nową egzotyczną strzelbę Dwoistość oraz nowy legendarny pancerz. Zapnij kaburę - powraca Księżycowy jastrząb.
Dowiedz się więcej: bung.ie/seasonofthehunt
OBSERWUJ DESTINY:
Facebook: DestinyTheGame
Twitter: destinythegame
Instagram: destinythegame
Discord: www.discord.gg/destinygame
OBSERWUJ BUNGIE:
Facebook: Bungie/
Twitter: bungie
Instagram: bungie
⠀ ⠀ ⠀ ⠀
Wyrusz w głąb dostępnego za darmo świata Destiny 2 i weź udział w dynamicznej pierwszoosobowej strzelance, odkryj tajemnice naszego Układu Słonecznego i uwolnij moc zdolności żywiołów, używając ich przeciw potężnym wrogom. Stwórz własnego Strażnika i zacznij gromadzić niezwykłą broń, pancerze i sprzęt, dzięki którym dostosujesz wygląd i styl rozgrywki postaci do swoich potrzeb. Poznaj widowiskową historię uniwersum Destiny 2 w pojedynkę lub ze znajomymi, dołącz do innych Strażników w trudnych misjach wymagających współpracy lub staw czoła innym graczom w rozmaitych trybach PvP.

نظر 

 1. holy macaroni

  holy macaroni

  پیش 13 روز

  zmienili dubbing naszemu emo księciowi? XD

  • pitch the ripoff

   pitch the ripoff

   پیش 5 روز

   @Horus mam nadzieje że zostaną lubię nową eris i nowego uldrena

  • Horus

   Horus

   پیش 12 روز

   Z tego co podali jedynie Eris jest zmieniona z powodu Covid, co do Uldrena nie dali żadnego info ale faktycznie jeśli to ten sam VA to +/- dwa lata robią swoje xD

 2. Аркадий Ершов

  Аркадий Ершов

  پیش 13 روز

  0:42 luckydating4u.online

بعد